Šiltas ir jaukus susitikimas su Pirmąja šalies ponia, Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos žmona Diana Nausėdiene

2023 9 spalio

2023 m. rugsėjo 28 dieną Alantos bendruomenė sulaukė ypatingos viešnios – Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos žmonos, Dianos Nausėdienės.

Alantos dvaro bendruomenė yra viena iš Prezidento globojamos iniciatyvos „Lietuvos galia“ dalyvių. „Lietuvos galia“ jau vienija daugiau nei pusketvirto šimto iniciatyvų, pasklidusių po visą Lietuvą. Prezidentūra nurodo, kad Molėtų rajono savivaldybėje prie „Lietuvos galios“ projekto prisijungusios 5 iniciatyvos, 4 iš jų inicijuotos būtent bendruomenių. Be galo didžiuojamės, kad pirmoji ponia Diana savo vizitą suplanavo Alantoje.

Alantos dvare pirmoji ponia apžiūrėjo Palaimintojo Teofiliaus Matulionio ekspoziciją, Vaidoto Žuko meno galeriją, dvaro erdves. Vėliau didžiojoje rūmų menėje susitiko su Alantos bendruomene šiltam ir nuoširdžiam pokalbiui. Nors susitikimas buvo trumpas, bet buvo pasidžiaugta nuveiktais darbais. Atsisveikinus ir išsiskirščius dar ilgai mums visiems dalyvavusiems jautėsi šiluma ir džiugesys širdyse.