Vasaros muzikos naktis

2022 10 spalio

Rugpjūčio 9 vakare Alantos jaunimas rinkosi į muzikos ritmu alsuojantį renginį „Vasaros muzikos naktis”, kurio iniciatoriai ir organizatoriai – Alantos jaunimas.

Vasaros pradžioje Molėtų savivaldybė skelbė Jaunimo iniciatyvų konkursą, kurį reikėjo ne tik aprašyti, bet ir pristatyti. Šio nelengvo darbo ėmėsi Luknė Augulytė, nepabijojusi kalbėti apie Alantos jaunimo norus, turėti vasaros renginių jaunimui, Molėtų raj. savivaldybės Jaunimo iniciatyvų konkurso atrankos komisijai. Iniciatyva „Vasaros muzikos naktis” gavo 300 eur, dar 40 eur. prisidėjo Alantos dvaro bendruomenė. Prie gražios jaunų žmonių iniciatyvos taip pat prisidėjo ir renginį parėmė Violetos Pielikienės individuali firma „Suoja”. Renginio organizavimui talkino Utenos jaunimo asociacija „O Maš”.

Renginio dalyviai – Afrikos būgnai ir edukacijos vedėjas Gediminas iš Vilniaus. Gitaristai Kasparas ir Martinas iš Utenos. Beatbox atlikėjas Žygimantas grupė „Beatbox alive” iš Vilniaus. Donatas su šiuolaikinės klubinės muzikos DJ programa iš Vilniaus.

Renginio metu Aukštaitijos profesinio rengimo centro virėjos organizavo pikniką, kepė mėsainius.